Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane wesele lub inną wyjątkową imprezę okolicznościową

Więcej

Restauracja

Najlepsze połączenie polskich i hiszpańskich smaków

Restauracja: Rawa Mazowiecka

Mieszkasz w Rawie Mazowieckiej, a może często podróżujesz na trasie E67 lub DW707? Zapraszamy do naszej hotelowej restauracji, która z pewnością pomoże Ci zaspokoić apetyt na dania kuchni europejskiej. Z oferty restauracji w Hotelu *** Sevilla mogą bowiem korzystać nie tylko Goście, ale też osoby przejezdne czy okoliczni mieszkańcy. Gwarantujemy bogate menu potraw, spośród których każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Zachęcamy zarówno do spędzenia czasu przy posiłku na miejscu, jak i do zamawiania na wynos bądź rezerwowania cateringu na różne okazje.

Najlepszy hotel w Rawie Mazowieckiej

Szukasz sali bankietowej? Zależy Ci na organizacji konferencji w okolicy Rawy Mazowieckiej? Zapraszamy do Hotelu *** Sevilla! Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym i elegancką przestrzenią, a nasza obsługa dołoży wszelkich starań, by przygotować event czy przyjęcie okolicznościowe na najwyższym poziomie. Co więcej, oferujemy też szeroki wachlarz pysznych potraw w hotelowej restauracji, do których spróbowania zachęcamy wszystkie osoby przejezdne, a także mieszkańców Rawy Mazowieckiej czy Tomaszowa Mazowieckiego.

Wyjątkowe menu, catering i grill: Rawa Mazowiecka

W restauracji w Hotelu *** Sevilla w Rawie Mazowieckiej serwujemy dania kuchni polskiej z nutą smaków ze słonecznej Hiszpanii. Proponujemy szeroki wybór ciepłych i zimnych napojów oraz alkoholi, w tym eleganckich drinków. Pragniemy również zaznaczyć, że prowadzimy rezerwację stolików, do czego zachęcamy zwłaszcza w weekendy czy podczas wakacji. Podejmujemy się także indywidualnych zleceń, dlatego organizujemy obiady dla grup zorganizowanych, przyjęcia weselne, konferencje, szkolenia, przyjęcia przy grillu oraz zapewniamy catering na różne okazje.

Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki: restauracja na wyjątkowe okazje

Mieszcząca się w Hotelu *** Sevilla restauracja otwarta jest dla Gości w godzinach 14:00-22:00, a rano od 7:00 do 10:00 serwuje śniadania dla Gości hotelowych. Realizujemy też zamówienia na dowóz, a w swoje progi zapraszamy każdego głodnego, zwłaszcza mieszkańców Rawy Mazowieckiej oraz podróżników z trasy DW707 czy E67. Zachęcamy do zapoznania się z menu już dziś!

Poznaj menu Hotelu *** Sevilla