Serdecznie zapraszamy państwa na Bal Sylwestrowy 2017 2018 w Hotelu Sevilla.

Więcej

Wesela

Dbamy o wyjątkowość każdej uroczystości

Wesela to nasza specjalność. Ale z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa każdą inną imprezę integracyjną, chrzciny, komunie czy konsolacje oraz wszelkie inne spotkania lub uroczystości. Zadbamy o wszelkie detale jak również o wyjątkowy smak kuchni. Wysoki standard, przystępne ceny oraz profesjonalizm to cechy, które nas wyróżniają.

Sale bankietowe

Dysponujemy trzema salami bankietowymi.

Sala Kryształowa

Sala wzięła swoją nazwę od oświetlających ją kryształowych żyrandoli. W zależności od rozstawienia stołów, Sala Kryształowa może pomieścić do 350 osób. Co ciekawe, część stołów jest rozlokowana na antresoli, skąd roztacza się niesamowity widok na parkiet taneczny. W przypadku większych imprez (nawet do 500 osób) rolę sali tanecznej przejmuje Sala Różana.

Sala Różna

W Sali Różanej organizowane są imprezy do 160 osób. Sala swój wyjątkowo romantyczny nastrój zawdzięcza motywom róży, odwiecznemu symbolowi miłości.

Sala Rubinowa

Jest to sala w pełni klimatyzowana przygotowana do organizowania imprez do 70 osób. Zaprojektowana została tak, aby atmosfera była jak najbardziej przytulna. Sala posiada wyjście na balkon oraz oddzielne wyjście do ogrodu. Sala Rubinowa pełni również funkcję Sali konferencyjnej gdyż została wyposażona w nagłośnienie oraz nowoczesny sprzęt multimedialny.

Wszystkie nasze sale posiadają wyjścia prowadzące do ogrodu z sadzawką, ławkami i kamiennym paleniskiem. Dla komfortu Gości ogród został podzielony na dwie części, w przypadku organizowania imprezy w obu salach, istnieje możliwość otworzenia drewnianego ogrodzenia i połączenia obu części.

Oferta weselna

Jeśli chodzi o naszą ofertę weselną jesteśmy bardzo elastyczni i z chęcią poznamy Państwa sugestie odnośnie menu imprezy jak i organizacji samej imprezy. Oprócz tego że postawimy sobie za cel sprostanie Państwa wymaganiom, to z naszej strony zapewniamy wszechstronne doradztwo, sugestie i rekomendacje. Wesela organizujemy bowiem od lat. Znamy się na tym i wiemy co i jak przygotować aby zapewnić niesamowitą obsługę imprezy. Tak aby ten dzień był dla Państwa niezapomniany.

Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe menu weselne – dostępne w formacie pdf. Zaznaczamy jednak że podane potrawy i przekąski są przykładowe. Zachęcamy do kontaktu aby omówić indywidualną ofertą właśnie dla Państwa.

menu_sevilla

Dla gości weselnych przygotowaliśmy pokoje noclegowe. Dysponujemy ponad 73 miejscami noclegowi.